aginstalacje.pl

Strona głównaKlimatyzacjaKlimatyzatory kanałoweKlimatyzatory kanałowe LGKlimatyzator kanałowy niskiego sprężu LG CB09L
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Klimatyzator kanałowy niskiego sprężu LG CB09L

Netto: 4 267,48 zł
Brutto: 5 249,00 zł

Producent: Lg
Kod: LG CB09L
Wysyłka: natychmiast
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:kpl.

Klimatyzator kanałowy niskiego sprężu Lg CB09L

Klimatyzatory z liniową kontrolą ciśnienia dyspozycyjnego, czyli technologią E.S.P. Wyposażone zostały w silnik prądu stałego BLDC wentylatora wraz z unikalnymi łopatkami cechującymi się cichą pracą, które ułatwiają kontrolę ilości nawiewanego powietrza. Ich konstrukcja umożliwia bardzo elastyczną instalację. Kierunek czerpania powietrza może być dowolny – z dołu lub z tyłu. Dużym atutem urządzenia jest obecność pompki skroplin odprowadzającej skropliny na wysokość 700 mm.

Klimatyzatory kanałowego niskiego sprężu LG CB wyróżniają się najwyższą wydajnością energetyczną, a także wysoką wydajnością pracy. Posiadają szereg funkcji, które ułatwiają dostosowanie pracy klimatyzatora do indywidualnych potrzeb i warunków panujących wewnątrz budynku. Są to m.in. programator tygodniowy, funkcja cichej pracy i automatyczny restart. Co więcej, urządzenie wyposażone zostało w funkcję zabezpieczenia przed dziećmi. 

Funkcje klimatyzatora kanałowego Lg CB09L :

 • Czynnik chłodniczy R410a.
 • Kontrola strefowa.
 • Funkcja cichej pracy nocnej agregatu.
 • Kontrola za pomocą dwóch czujników.
 • Filtr podwójna ochrona.
 • Funkcja zabezpieczenia dostępu przed dziećmi.
 • Programowanie on/off
 • Możliwość podłączenia do centralnego sterownika.
 • Programator tygodniowy.
 • Opcjonalny moduł Wi-Fi.
 • Automatyczny restart.
 • Łatwa i szybka instalacja.
 • Funkcja gorącego startu.
 • Wysoka niezawodność pracy.
 • Automatyczna zmiana trybu pracy.
 • Powłoka antykorozyjna GoldFin.
 • Kontrola grupowa.
 • Wbudowana pompka skroplin.

W skład zestawu wchodzi:

- jednostka wewnętrzna

- jednostka zewnętrzna

- pilot

Dane techniczne klimatyzatora kanałowego Lg CB09L :

Wydajność Chłodzenie kW 1,1 / 2,5 / 3,2
Grzanie kW 1,2 / 3,2 / 3,6
Pobór mocy Chłodzenie kW 0,72
Grzanie kW 0,91
EER W/W 3,48
SEER 5,11
Klasa energetyczna Chłodzenie A
Grzanie A
Poziom ciśnienia akustycznego dbA 30 / 26 / 23
Zasilanie V/Hz 1 / 220-240 / 50
Wymiary jednostki wewnętrznej mm 700 x 190 x 700
Waga jednostki wewnętrznej kg 17,5
Jednostka zewnętrzna
Czynnik chłodniczy typ R410
Zakres pracy Chłodzenie oC -10 ~ 43
Grzanie oC -18 ~ 18
Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie dbA 47
Grzanie dbA 48
Waga kg 32,0
Wymiary mm 770 x 540 x 245
Gwarancja 3 lata


Technologia E.S.P.
(Liniowa kontrola sprężu dyspozycyjnego)

Precyzyjna kontrola ilości nawiewanego powietrza za pomocą sterownika przewodowego jest możliwa dzięki technologii E.S.P. Silnik BLDC może kontrolować prędkość wentylatora i ilość powietrza dopasowując spręż do warunków instalacji. Technologia E.S.P. eliminuje konieczność instalowania dodatkowych akcesoriów do precyzyjnej regulacji przepływu powietrza.

Pompka
skroplin

Zainstalowana w klimatyzatorze pompka skroplin jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy możliwość naturalnego odprowadzania skroplin jest ograniczona. Automatycznie odprowadza ona skropliny, podnosząc je na wysokość aż do 700 mm. Dla jednostek kanałowych niskiego sprężu oraz H-Inverter pompka jest wbudowana (standard), natomiast dla kanałówek wysokiego sprężu Standard jest ona do zakupienia jako akcesorium (opcja-model: ABDPG).

Kontrola temperatury
przy pomocy 2 czujników

Temperatura wewnętrz pomieszczenia może być kontrolowana za pomocą termostatów umieszczonych w sterowniku przewodowym oraz jednostce wewnętrznej. Pomiędzy sufitem a podłogą temperatura powietrza może się różnić, a 2 czujniki temperatury umieszczone na różnych wysokościach pozwalają precyzyjniej utrzymywać zadaną temperaturę, zapewniając maksymalnie komfortowe warunki w pomieszczeniu.

Automatyczny wybór optymalnej dla użytkownika temperatury wynikający z porównania pomiarów z 2 różnych czujników. Możliwy jest zatem wybór miejsca pomiaru temperatury (kod 04):
01: pomiar sterownika,
02: pomiar na czerpni,
03: pomiar ważony (dwa punkty).

Jednoczesna praca
w kilku pomieszczeniach

Dzięki zainstalowaniu komory rozdziału powietrza, kanałów spiro i kratek nawiewnych możliwa jest praca w trybie chłodzenia/grzania w kilku pomieszczeniach jednocześnie.

Cicha
praca

Klimatyzatory kanałowe LG emitują niższy niż dotychczas poziom hałasu, pomimo że charakteryzują się wyższym sprężem dyspozycyjnym (ESP).

Elastyczna
instalacja

Konstrukcja nowego klimatyzatora kanałowego niskiego sprężu daje możliwość wyboru kierunku czerpania powietrza (z dołu lub z tyłu), w przeciwieństwie do modeli konwencjonalnych, które zasysają powietrze tylko z tyłu. W praktyce rozwiązanie pozwala na bardziej elastyczną instalację i oszczędność miejsca.

Maksymalizacja sprężu
dyspozycyjnego (E.S.P.)

Nowe klimatyzatory kanałowe LG Standard Inverter niezależnie od swej wydajności charakteryzują się wyższym sprężem dyspozycyjnym (ESP) osiągającym poziom nawet 150Pa.

Łatwy serwis
i konserwacja

Nowe klimatyzatory kanałowe LG Standard Inverter niezależnie od swej wydajności charakteryzują się wyższym sprężem dyspozycyjnym (ESP) osiągającym poziom nawet 150Pa.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Szybki kontakt
ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 2874
Kategorii: 260
Odwiedzin: 1936900
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.