aginstalacje.pl

Strona głównaRekuperatoryRekuperatory BARTOSZ
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Rekuperatory BARTOSZ

System jest rozwiązaniem wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej. Stosowany w budynkach mieszkalnych zapewnia odpowiednie przewietrzanie pomieszczeń oraz dostarcza odpowiednią ilość świeżego powietrza ich mieszkańcom. Dobrze użytkowany, utrzymuje odpowiedni skład powietrza w pomieszczeniach, usuwa z pomieszczeń wilgoć, nieprzyjemne wonie. Daje poczucie świeżości w domu niezależnie od liczby mieszkańców. Pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji domu zatrzymując w budynku ogromną większość ciepła nawet przy jego intensywnej wentylacji.
Osiągana sprawność odzysku ciepła wynosi 85% i więcej, i jest utrzymywana tak- że w porach silnych mrozów. Dzieje się tak dzięki niezwykłej odporności wymiennika WS na szronienie, które jest zjawiskiem powszechnym w wymiennikach innych konstrukcji. Liczne doświadczenia pozwoliły stwierdzić, że przy istniejącym ogrzewaniu budynku np. poprzez system c.o. wentylacja Bartosz pracuje bez jakiegokolwiek dogrzewania powietrza nawet przy silnych mrozach, podając do wnętrza budynku powietrze o temperaturze + kilkunastu stopni C. Z tego powodu w standardzie, w wentylacji Bartosz nie są montowane jakiekolwiek nagrzewnice. Wentylacja Bartosz korzystnie współpracuje latem z klimatyzacją odzyskując chłód, może być także wyposażona w urządzenia klimatyzacyjne i współpracować z systemem ogrzewania powietrznego.
Rekuperatory BARTOSZ
Sortuj wg:
Filtrowanie produktów
Rekuperator Bartosz VENA Box
Rekuperator Bartosz VENA Compact
Rekuperator Bartosz VENA Lux 0.6
Rekuperator Bartosz VENA Lux 1.3
Rekuperator Bartosz VENA Optima
Rekuperator Bartosz VENA Silver 3 EC
Rekuperator Bartosz VENA Silver 3 ST
Rekuperator Bartosz VENA Silver 4 EC
Rekuperator Bartosz VENA Silver 4 ST
Rekuperator Bartosz VENA Silver 5 EC
Rekuperator Bartosz VENA Silver 5 ST
Rekuperator Bartosz VENA Standard 3 EC
Rekuperator Bartosz VENA Standard 3 ST
Rekuperator Bartosz VENA Standard 4 EC
Rekuperator Bartosz VENA Standard 4 ST
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 15 pozycji) Stron:  1 
Szybki kontakt
ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 2874
Kategorii: 260
Odwiedzin: 1938186
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.