Strona głównaKurtyny powietrza
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Kurtyny powietrza

W budynkach, w których często otwiera się drzwi, utraty energii cieplnej są bardzo duże. Jeżeli prowadzą Państwo sklep, z pewnością zauważyli Państwo, że nawet w dobrze dogrzanym pomieszczeniu wejściu klientów towarzyszy podmuch lodowatego powietrza. W takich sytuacjach sprawdzą się kurtyny powietrza, które wytwarzają odporną na zakłócenia zasłonę powietrzną o prędkościach umożliwiających skuteczną ochronę do samej posadzki.

Przy wyborze kurtyny warto przeanalizować sposób ogrzewania powietrza. Jeżeli chcą Państwo zainstalować kurtynę ogrzewającą, a w pobliżu jest instalacja centralnego ogrzewania, to korzystniejsze jest zamontowanie modelu z nagrzewnicą wodną, który kupią Państwo w naszym sklepie. Jeżeli nie ma możliwości skorzystania z instalacji c.o., idealnym rozwiązaniem będzie elektryczna kurtyna powietrzna, którą również mamy w ofercie. Urządzenia te są wyposażone w specjalnie zaprojektowane i wykonane wentylatory napędzane silnikiem elektrycznym. Stosuje się tu trzy rodzaje wentylatorów – poprzeczne (w kształcie podłużnego walca), promieniowe (w kształcie ślimaka, mają silny nadmuch) i osiowe (mają dużą średnice i są podobne do wentylatorów ściennych).

Kurtyny powietrza - sposób działania

W dużych kurtynach powietrznych są dwa wentylatory, które wytwarzają strugę powietrzną. Struga jest przetłaczana przez odpowiednio zaprojektowaną szczelinę nawiewną, która zwęża i przyspiesza pęd powietrza. Niektóre kurtyny powietrzne mogą mieć również elementy grzewcze podgrzewające nawiewane powietrze. Grzałki elektryczne nie są konieczne, ale podgrzanie powietrza daje większy komfort przechodzącym osobom. Kurtyny powietrza wytwarzają odporną na zakłócenia zasłonę powietrzną. Zanim kupią Państwo urządzenie, proszę sprawdzić, jaka jest prędkość wylotowa powietrza z kurtyny. Bardzo ważna jest także długość kurtyny. Szerokość wylotu strumienia powietrza z kurtyny powietrza powinna być szersza bądź równa szerokości otworu drzwiowego, nad którym kurtyna będzie montowana. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.
Kurtyny powietrza
Szybki kontakt

ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

 
Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1718
Kategorii: 260
Odwiedzin: 3045410
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.