Strona głównaWentylatory
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Wentylatory

Zadaniem wentylatorów jest odprowadzenie powietrza wewnętrznego zanieczyszczonego przez parę wodną, zarodniki grzybów i pleśni. Oferujemy Państwu najlepsze wentylatory, które zapewniąodpowiednią jakość powietrza. Polecamy wentylatory do domu, biura, sklepu, fabryki czy laboratorium.

Na czym polega praca wentylatora?

Praca wentylatora polega na wymuszaniu przepływu powietrza w danym kierunku oraz z wymaganą wydajnością. Urządzenie jest rodzajem sprężarki, która zwiększa energię kinetyczną powietrza, czyli nadaje mu prędkość i wymusza jego ruch w określonym kierunku. Wentylatory pozyskują energię dzięki pracy silnika elektrycznego, więc muszą spełnić wymagania odpowiednie dla urządzeń elektrycznych. Wszystkie sprzedawane przez nas wentylatory mają wymagany przez prawo stopień ochrony przed wodą. Wyposażone są także w zabezpieczenia przed porażeniem drugiego stopnia, aby nie było konieczne dodatkowe uziemienie.

Wentylatory można podzielić ze względu na przeznaczenie i konstrukcję. Ze względu na konstrukcję wyróżniamy wentylatory osiowe i odśrodkowe. Wentylatory osiowe przeznaczone są do przetłaczania powietrza o niskim ciśnieniu. Stosuje się je tam, gdzie powietrze ma krótką drogę do przebycia. Stosuje się ja jako wentylatory ścienne i osiowe, a kupią je Państwo w naszym sklepie.

Proponujemy także wentylatory promieniowe, które przetłaczają większe ilości powietrza o dużym ciśnieniu, więc sprawdzają się jako wentylatory kanałowe. Polecamy także wentylatory oddymiające, które oczyszczają pomieszczenia z dymu i zanieczyszczeń gazowych. Jeżeli projektują Państwo laboratorium z pewnością potrzebny będzie wentylator chemoodporny, który jest przeznaczony do transportu medium niezapylonego, zawierającego agresywne związki chemiczne, a stosuje się go w następujących obszarach: dygestoria i laboratoria chemiczne, przemysł chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, obiekty użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo także regulatory i sterowniki.

Wentylatory
Szybki kontakt

ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

 
Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1718
Kategorii: 260
Odwiedzin: 3043430
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.