Strona głównaWyprzedaneRekuperatory VENTURE INDUSTRIES
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Rekuperatory VENTURE INDUSTRIES

Sortuj wg:
Filtrowanie produktów
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Oferujemy:

A.G. Instalacje to profesjonalny sklep internetowy z systemami klimatyzacji i wentylacji do Twojego domu, biura i firmy. Oferujemy największy wybór produktów znanych producentów.

Zastosowanie

Centrala rekuperacyjna RT przeznaczona jest do wysokowydajnej wentylacji i odzy- sku ciepła. Stylowy design pozwala na montaż zarówno jako elementu kuchni, w łazience, pralni czy kotłowni. Zasadniczymi elementami centrali rekuperacyjnej RT są: 2 wentylatory, filtry, nagrzewnica, automatyczny by-pass, zintegrowany panel sterowania oraz przeciwprądowy wymiennik ciepła. Obudowa wykonana jest z podwójnej, ocynkowanej blachy wypełnionej 30mm izolacją. Przednie i boczne panele są barwy białej. Drzwi wyposażone w pasek magnetyczny zapewniają szczelne zam- knięcie. Przeciwprądowy wymiennik ciepła naszej produkcji umożliwia wykorzystanie energii cieplnej ze zużytego powietrza wewnę- trznego i użycie go do ogrzewania powie- trza pobieranego z zewnątrz. Szczelna budowa wymiennika ciepła zapewnia, że nie dochodzi do kontaktu między zużytym a świeżym powietrzem.

Wentylatory 

Centrala RT wyposażona została w wentylatory EC (elektronicznie komutowane) z zewnętrznym wirnikiem. Każdy wentylator jest indywidualnie regulowany w zakresie od 0 do 100%. Silnik wentylatora posiada zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wentylatory posiadają wtyczki elektrycz- ne umożliwiające w łatwy sposób serwi- sowanie lub wymianę.

Panel sterowania

Centrala RT posiada przyjazny dla użytkownika panel sterowania, który znajduje się z przodu (dostępny po otwarciu drzwi). Istnieje możliwość umieszczenia panelu sterowania na zewnątrz max. 10m od centrali. Za pomocą panelu sterowania, można łatwo dostosować temperaturę powietrza nawiewanego, wzmocnić przepływ powietrza itp., według własnych potrzeb.

Filtry

Alarm filtrów zintegrowany jest z syste- mem sterowania. Alarm uruchamia się w sytuacji zabrudzenia filtra, bądź raz w roku w celu kontroli lub wymiany filtra. Alarm można łatwo wyłączyć za pomocą panelu starowania.

Odpływ skroplin

Centralka RT wyposażona jest w rurkę skroplin, która powinna być podłączona do odpływu podłogowego. Jeśli nie ma możliwości połączenia z odpływem, centrala może być wyposażona w zbior-nik skroplin dostępny jako wyposażenie dodtakowe.

Nagrzewnica (elektryczna lub wodna)

Centralka RT jest wyposażona w elektry- czną nagrzewnicę. Nagrzewnica ta zapewnia, że temperatura powietrza nawiewanego nie spadnie poniżej ustawionej temperatury. Opcjonalnie centrala może być wyposa- żona we wzmocnioną nagrzewnicę elektryczną, nagrzewnicę wodną, lub we wzmocnioną nagrzewnicę wodną.

By-pass

Centralka RT wyposażona jest w automatyczny by-pass letni. W ciepłe letnie dni, system sterowania zapewnia chłodne powietrze w pomieszczeniach.

Karta produktu rekuperatora RT


Rekuperatory VENTURE INDUSTRIES
Szybki kontakt

ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

 
Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1702
Kategorii: 258
Odwiedzin: 2833065
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.