Strona głównaWyprzedaneWentylacja mechaniczna
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Wentylacja mechaniczna

Wymiana powietrza w pomieszczeniach jest konieczna, a zadbają o to odpowiednie instalacje wentylacyjne. Ruch powietrza jest wymuszany przez wentylatory. Tego typu rozwiązanie nazywa się wentylacją mechaniczną. Może ona być wywiewna (wyciągowa) lub nawiewno-wywiewna. W pierwszej – system wentylacji usuwa powietrze, a świeże wpływa nawiewnikami okiennymi lub ściennymi. Jeżeli system wentylacji zapewnia nie tylko wyciąg powietrza zużytego, ale i nawiew świeżego, to wentylację określa się jako nawiewno-wywiewną.

Wentylacja mechaniczna - idealne rozwiązanie do kuchni i łazienki

Urządzenia zapewniające wentylację wywiewną stosowane są powszechnie w postaci wentylatorów w łazienkach i w okapach kuchennych, gdzie dopełniają działanie wentylacji grawitacyjnej. W naszym sklepie kupią Państwo wentylator mechaniczny, który pozwala na dość precyzyjne sterowanie intensywnością wymiany powietrza. System wentylacji składa się z zazwyczaj z kilku niezależnych wentylatorów (w kuchni, łazience itd.).

Instalacje wentylacyjne buduje się z wentylatorów oraz różnego rodzaju filtrów, kształtek i przewodów elastycznych, których wybór znajdą Państwo w naszym sklepie. Chętnie doradzimy oraz zajmiemy się usługą montażu instalacji wentylacyjnej. Proponujemy kompleksowy montaż w obiektach mieszkaniowych, przemysłowo-handlowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Nie tylko się na tym znamy, ale i posiadamy własną produkcję prefabrykacji wentylacyjnych prostokątnych z ocynku i wentylacji chemoodpornej.

Zainstalujemy także nieco bardziej skomplikowaną wentylację nawiewno-wywiewną, która wymaga zapewnienia nie tylko wywiewu z części pomieszczeń (kuchnia, wc, łazienki), ale i kontrolowanego nawiewu świeżego powietrza do pozostałych. Do tego potrzebna jest rozbudowana sieć kanałów, łączących się z centralą wentylacyjną, przez którą przepływa zarówno całe powietrze usuwane, jak i dostarczane do domu. Wszystkie niezbędne elementy tego typu instalacji wentylacyjnych kupią Państwo w naszym sklepie. Sprzedajemy także wymienniki, dzięki którym można odzyskiwać ciepło z powietrza usuwanego na zewnątrz.

Wentylacja mechaniczna
Szybki kontakt
ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1688
Kategorii: 258
Odwiedzin: 2721964
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.