Strona głównaKlimatyzacjaKlimatyzatory ścienneKlimatyzatory GreeKlimatyzator ścienny Gree Airy AI09 2,7 kW Czarny
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Klimatyzator ścienny Gree Airy AI09 2,7 kW Czarny

Netto: 3 752,00 zł
Brutto: 4 614,96 zł
Producent: GREE
Kod: Gree Airy AI09 2,7 kW Czarny
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:kpl.

Klimatyzator ścienny Gree Airy AI09 2,7 kW Czarny

W procesie tworzenia wnętrza najcenniejszą wartością jest funkcjonalność i styl. AIRY nie tylko inspiruje nowatorskim wzornictwem, odwagą koloru, czy intrygującym kolażem tekstur. AIRY to przede wszystkim innowacyjne technologie, które pozwalają nam wprowadzać wydajne, trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Wyposażone w sztuczną inteligencję, zapewniają maksymalny komfort dla użytkowników przy jednoczesnym energooszczędnym działaniu. Szerokie zakresy temperatur pracy w połączeniu z przełomową technologią hybrydowego odszraniania gwarantują bezpieczną i stabilną pracę systemu oraz niezawodne ogrzewanie nawet do -25°C.

Funkcje i zalety klimatyzatora ściennego Gree Airy AI09 2,7 kW Czarny

 • Technologia hybrydowego rozmrażania zapewnia stabilność i bezpieczeństwo działania systemu, umożliwiając ciągłe ogrzewanie przez nawet 10 godzin. Średni czas potrzebny na defrost został skrócony do zaledwie 2-3 minut, co pozwala na utrzymanie przyjemnego ciepła w pomieszczeniu nawet podczas rozmrażania zewnętrznej jednostki.
 • Zasięg dystrybucji powietrza sięga do 15,5 metra. Dzięki zaokrąglonym żaluzjom o szerokim zakresie ruchu, nawiew można kierować pod różnymi kątami, co zapewnia komfort użytkowania niezależnie od położenia w pomieszczeniu. Specjalna konfiguracja żaluzji umożliwia również dwukierunkowy nawiew, eliminując ryzyko bezpośredniego nawiewu na osoby.
 • Zaawansowana technologia G-AI Plus 2.0 pozwala na redukcję zużycia energii do 24%. Algorytm oparty na sztucznej inteligencji w wersji 2.0 z jeszcze większą precyzją dostosowuje parametry pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając optymalny komfort przy minimalizacji zużycia energii. Technologia G-AI Plus bierze pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak wielkość pomieszczenia, obciążenie cieplne, stopień nasłonecznienia oraz charakterystykę instalacji.
 • Cicha eksploatacja - Urządzenie charakteryzuje się trybem cichej pracy, zapewniającym minimalny poziom hałasu.
 • Automatyczne żaluzje w dwóch płaszczyznach - Model wyposażony jest w automatyczne żaluzje działające w płaszczyźnie pionowej i poziomej, co pozwala na precyzyjne kierowanie przepływem powietrza.
 • Pomiar temperatury za pomocą pilota - Funkcja umożliwiająca odczyt aktualnej temperatury otoczenia dzięki czujnikowi zamontowanemu w pilocie.
 • Funkcja utrzymania temperatury +8°C - Opcja ogrzewania pomieszczeń niezamieszkałych do temperatury 8°C, zapobiegająca przemarzaniu.
 • Siedem poziomów prędkości wentylatora - Urządzenie oferuje siedem różnych prędkości pracy wentylatora, co umożliwia dokładne dostosowanie przepływu powietrza.
 • Trzy tryby pracy nocnej - Dostępne są trzy różne tryby pracy nocnej, które automatycznie dostosowują ustawienia temperatury, zwiększając komfort snu.
 • Tryb osuszania - Inteligentny tryb osuszania pozwala na efektywne usuwanie nadmiaru wilgoci z powietrza, zapewniając optymalny komfort.
 • Automatyczna regulacja w trybie nocnym - Funkcja ta automatycznie dostosowuje parametry pracy urządzenia w nocy, zapewniając spokojny i komfortowy sen.
 • *Sterowanie BMS - Do integracji z systemem BMS przez Modbus RTU wymagane są sterowniki XK76. Dla integracji z BACnet konieczne jest użycie sterowników XK76 oraz bramki ME3.
 • Technologia inwerterowa - Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię inwerterową, która umożliwia precyzyjne utrzymanie wybranej temperatury oraz przyczynia się do znaczącej oszczędności energii.
 • Funkcja turbo - Tryb turbo zapewnia szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury w pomieszczeniu, zwiększając efektywność pracy urządzenia.
 • Ekonomiczne zużycie energii - Funkcja ekonomiczna pozwala na działanie urządzenia przy zredukowanym zużyciu energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.
 • Podgrzewanie elementów urządzenia - Model jest wyposażony w system elektrycznego podgrzewania karteru sprężarki oraz tacy skroplin, co zapewnia ich optymalną pracę w niskich temperaturach.
 • Regulacja zużycia mocy - Urządzenie oferuje możliwość wyboru dwóch poziomów ograniczenia zużycia mocy elektrycznej: do 75% oraz do 50%, co umożliwia dostosowanie pracy do aktualnych potrzeb energetycznych.
 • Jonizator powietrza - Urządzenie posiada wbudowany jonizator powietrza, który efektywnie eliminuje drobnoustroje, poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniu.
 • Filtry dodatkowe - Urządzenie oferuje możliwość rozbudowy o dodatkowe filtry powietrza, co pozwala na jeszcze lepszą personalizację systemu oczyszczania.
 • Automatyczne osuszanie - Zaimplementowana funkcja autoosuszania wymiennika ciepła w jednostce wewnętrznej zapobiega rozwojowi drobnoustrojów, utrzymując czystość urządzenia.
 • Funkcja samooczyszczania - Dostępna wyłącznie w modelach RAC, funkcja samooczyszczania automatycznie usuwa zanieczyszczenia z wymiennika ciepła, zapewniając jego higienę.
 • Technologia oczyszczania UV LED - Wykorzystanie promieniowania ultrafioletowego LED do dezintegracji cząsteczek wirusów i bakterii, osiągając skuteczność do 99,99%, gwarantuje wyjątkową czystość powietrza.
 • Inteligentne rozmrażanie - Funkcja inteligentnego automatycznego rozmrażania zewnętrznej jednostki podczas pracy w trybie ogrzewania, zapewniająca efektywność i ciągłość działania.
 • Autodiagnostyka - Urządzenie wyposażone w funkcję autodiagnostyki, która umożliwia samodzielne wykrywanie błędów i usterek, a następnie prezentuje użytkownikowi odpowiednie komunikaty.
 • Automatyczny restart - Funkcja automatycznego restartu pozwala na przywrócenie poprzednich ustawień pracy urządzenia oraz nastaw po tym, jak nastąpiło przerwanie zasilania i zostało ono przywrócone.
 • Start bez chłodnego nawiewu - Funkcja "gorący start" eliminuje nieprzyjemne zimne powiewy na początku działania urządzenia w trybie ogrzewania, zapewniając od razu ciepłe powietrze.
 • Regulator czasowy dobowa - Funkcja regulatora czasowego pozwala na zaprogramowanie automatycznego włączania się i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin, co umożliwia optymalizację jego użytkowania.
 • Regulator czasowy tygodniowy - Opcjonalna funkcja regulatora czasowego umożliwiająca zaplanowanie automatycznego włączania i wyłączania urządzenia w ciągu całego tygodnia, co zapewnia jeszcze większą kontrolę nad działaniem systemu.
 • Sterowanie przez Wi-Fi - Dzięki funkcji sterowania przez Wi-Fi, urządzenie może być obsługiwane zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca, co zapewnia wygodę i elastyczność w zarządzaniu.
 • Sterownik naścienny - Opcjonalnie dostępny sterownik naścienny przewodowy pozwala na wygodne sterowanie urządzeniem bezpośrednio z poziomu ściany, co jest praktycznym rozwiązaniem dla stałych instalacji.
 • Pilot bezprzewodowy - Urządzenie można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota, co zapewnia łatwość w dostosowywaniu ustawień z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Zestaw obejmuje 

 • jednostkę wewnętrzną
 • jednostkę zewnętrzną
 • pilot

Dane techniczne klimatyzatora ściennego Gree Airy AI09 2,7 kW Czarny

Wydajność Chłodzenie kW 0,85/2,70/4,00
Grzanie kW 1,00/3,00/4,60
Pobór mocy Chłodzenie kW 0,10/0,60/1,40
Grzanie kW 0,15/0,68/1,60
Prąd pracy Chłodzenie A 3,2
Grzanie A 3,5
SEER 9,00
Klasa wydajności energetycznej Chłodzenie A+++
Roczne zużycie energii Chłodzenie kWh/a
SCOP 4,60
Klasa wydajności energetycznej Grzanie A++
Roczne zużycie energii Grzanie kWh/a
Maksymalne zużycie energii W
Maksymalny prąd pracy A
JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA GWH09AVCXB-K6DNA1B/I
Prędkość wentylatora wys./śr./ni./ci. obr/min
Przepływ powietrza wys./śr./ni./ci. m3/h 680/600/550/470/380/350/310
Poziom ciśnienia akustycznego wys./śr./ni./ci. dB(A) 41/38/36/34/30/26/22
Poziom mocy akustycznej dB(A) 59/52/50/48/44/40/36
Wymiary netto SxGxW mm 907×292×200
Wymiary brutto SxGxW mm 12,5
Waga netto/brutto kg 10,5/12,5
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA GWH09AVCXB-K6DNA1B/O
Prędkość wentylatora wys./śr./ni. obr/min
Przepływ powietrza m3/h 1950
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 50
Poziom mocy akustycznej dB(A) 62
Zakres temperatur chłodzenie °C -15~50
grzanie °C -25~30
Wymiary netto mm 732×555×330
Wymiary brutto mm 29,5
Waga netto/brutto kg 27,0/29,5
Czynnik chłodniczy typ R32
GWP
ilość (do 7 mb) kg 0,70
Przyłącza rur ciecz mm (cale) 6,35 / 1/4"
gaz mm (cale) 9,52 / 3/8"
Typ sprężarki rotacyjna
Zasilanie V/Hz 220-240V/50Hz
Zabezpieczenie A
Gwarancja 5 lat

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Szybki kontakt

ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

 
Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1800
Kategorii: 260
Odwiedzin: 3138506
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Przejdź do panelu Kreator
Odmowa Zarządzaj cookies Akceptuję wszystko
Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookie
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookie
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookie
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookie
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl