Strona głównaOsuszacze , nawilżacze , oczyszczaczeOczyszczacze powietrzaOczyszczacz Airfree P80
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Oczyszczacz Airfree P80

Netto: 812,20 zł
Brutto: 999,00 zł

Producent: Airfree
Kod: Airfree P60
Produkt niedostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Opis produktu:

Airfree P80 to jedyny oczyszczacz, który niszczy większość mikroorganizmów. Powietrze zasysane jest na zasadzie konwekcji, następnie przechodzi przez komorę spalania, w której panuje temperatura 200°C. W tak ekstremalnych warunkach zostają zniszczone roztocza, pleśnie, grzyby, przetrwalniki i nieprzyjemne zapachy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii TSS, nie ma konieczności użycia filtrów, co znacznie zmniejsza koszty ekploatacji, a w przeciwieństwie do innego typu oczyszczaczy, Airfree nie dopuszcza do ponownego namnażania się drobnoustrojów.

Oczyszczacz P80 charakteryzuje się dużą skutecznością, stwarzając niemal sterylne warunki. Testy przeprowadzone w laboratorium SGS Natec Institute w Niemczech wykazały 93% skuteczność w walce z grzybami i drożdżami. Airfree P80 może być zastosowany praktycznie wszędzie. Doskonale sprawdzi się w archiwach, muzeach i bibliotekach, a także w szpitalach, gdzie występuje bardzo wysokie stężenie chorobotwórczych mikroorganizmów.

Airfree P80 wyposażony jest w niebieskie światło o działaniu rozluźniającym, ponadto oczyszczacz może być z powodzeniem używany jako lampka nocna. Poprzez dotykowy panel, możliwa jest regulacja natężenia światła, bądź całkowite wyłączenie go, bez wpływu na pracę oczyszczacza.

Airfree P80

Co niszczy Airfree?

Airfree roztocza

ROZTOCZA - roztocza oraz ich odchody są źródłem wielu groźnych dla zdrowia oraz życia uczuleń oraz alergii. Jest to najbardziej pospolity i tym samym wszechobecny alergen, bardzo trudny do usunięcia, jednak dzięki nowoczesnej technologii TSS, roztocza i ich populacje są skutecznie eliminowane.

 

Airfree ozon

OZON - Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza aż o 26%, co więcej sam go nie wydziela. Ozon jest szkodliwy dla tkanek płuc i powoduje podrażnienie gardła. Stanowi też groźną przyczynę rozwoju astmy.

 

Airfree pyłki roślin

PYŁKI ROŚLIN - pyłki roślin stanowią dużą przeszkodę dla alergików, szczególnie wiosną w okresie kwitnięcia. Airfree eliminuje niepożądane alergeny zapewniając spokój i bezpieczeństwo.

 

Airfree wirusy i bakterie

WIRUSY I BAKTERIE - W powietrzu obecne są groźne bakterie i wirusy, które są źródłem większości chorób zakaźnych takich jak grypa, ospa czy różyczka. Airfree spala je wewnątrz ceramicznego rdzenia, tworząc bezpieczne warunki dla rozwoju dzieci.

 

Airfree zarodniki pleśni i grzybów

ZARODNIKI PLEŚNI I GRZYBÓW - Oczyszczacz powietrza Airfree niszczy obecne w powietrzy grzyby, pleśnie i ich zarodniki, które są częstą przyczyną alergii.

 

Airfree zapachy organiczneZAPACHY ORGANICZNE - Dzięki Airfree można cieszyć się powietrzem wolnym od wszelkich nieprzyjemnych zapachów, gwarantując świeże i czyste powietrze.

 


Airfree sierść zwierząt domowychALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH - alergeny zwierząt domowych są często źródłem alergii u dzieci i alergików. Głównie są to enzymy, z którymi Airfree z łatwością sobie poradzi.

 

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE - Oczyszczacz powietrza Airfree P80

Dane techniczne   Airfree P80      
Wydajność   m2 32
Zużycie energii   W 48
Poziom hałasu   dB ultra cichy
Napięcie   V/Hz 220/50
Wymiary wysokość cm 26,5
  średnica cm 21,5
Waga   kg 1,09
Światło antystresowe     TAK
Gwarancja     2 lata


Zastosowanie:

  • pokoje dziecięce - stosowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także zmniejsza dolegliwości wywoływane przez alergeny.
  • budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową. Dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, a nawet epidemii jest dużo mniejsze.
  • pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach.
  • budynki użyteczności publicznej oraz biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa wiele osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.
  • muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się wiele kurzu oraz pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można zastosować oczyszczacz powietrza Airfree.
  • restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.
  • kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree bardzo szybko i efektywnie oczyści powietrze z niepożądanych drobnoustrojów.
  • statki i jachty - przy zwiększonej wilgotności występuje wiele pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.
  • wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree obniża stężenie ozonu, jak i alergenów i szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu znacznie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.
  • pomaga w przechowywaniu taśm wideo i urządzeń optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Szybki kontakt
ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1717
Kategorii: 258
Odwiedzin: 2686307
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.