aginstalacje.pl

Strona głównaOsuszacze , nawilżacze , oczyszczacze powietrzaOczyszczacze powietrzaOczyszczacz powietrza Airfree Lotus czarny
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Oczyszczacz powietrza Airfree Lotus czarny

Netto: 1 500,00 zł
Brutto: 1 845,00 zł

Producent: Airfree
Kod: Airfree Lotus czarny
Wysyłka: 3 dni
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

OPIS - Oczyszczacz powietrza Airfree Lotus - black

Oczyszczacz powietrza Airfree Lotus wykorzystuje innowacyjną technologię TSS. Wewnętrzny rdzeń urządzenia rozgrzewa się do 200°C, dzięki czemu spala zarodniki pleśni, grzyby, bakterie i mikroorganizmy obecne w przechodzącym przez niego powietrzu.

Schemat airfree lotus

Airfree Lotus łączy w sobie charakterystyczny design z ekskluzywną technologią, co pozwala na zmianę kolorów i otwarcie paneli urządzenia. Według chromoterapii, kolory mają na nas wielki wpływ, każdy na swój sposób. Oczyszczacz emituje światło w różnych kolorach, dzięki czemu otoczenie jest bardziej przyjazne, a także podświadomie poprawia samopoczucie i komfort.

Lotus kolory

 

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza marki Airfree?

Wysoka efektywność

Skuteczność oczyszczaczy Airfree została udowodniona przez portugalski Narodowy Instytut Inżynierii, Technologii i Innowacji, oraz przez inne międzynarodowe laboratoria. Usuwa większość mikroorganizmów obecnych w powietrzu w naszych domach. Efektywnie niszczy bakterie, wirusy, zarodniki pleśni, kurz, nieprzyjemne zapachy i alergeny.

Opatentowana technologia TSS

Oczyszczacze Airfree jako jedyne wykorzystują innowacyjną technologię TSS. Ceramiczny rdzeń wewnątrz urządzenia, po rozgrzaniu do 200°C spala większość niepożądanych mikroorganizmów z powietrza. Technologia TSS sprawdza się w aż 50 krajach.

Airfree nie wymaga konserwacji

Dzięki wykorzystaniu technologii TSS, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowej konserwacji. Największą zaletą jest brak potrzeby wymiany filtrów, które po zużyciu skażone są licznymi chorobotwórczymi bakteriami, a co więcej są bardzo kosztowne, ponieważ ich wymiana w standardowych oczyszczaczach to wydatek rzędu kilkusetotych.

Wielokrotnie nagradzany projekt

Oprócz wysokiej efektywności, oczyszczacze Airfree charakteryzują się ciekawym designem, za co niejednokrotnie zostały nagradzane. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, stanowiąc ciekawe dopełnienie pomieszczeń.

Całkowie cichy

Airfree nie ma turbin ani wentylatorów, co skutkuje kompletnie bezgłośną pracą. Nie przeszkadza w odpoczynku i nie zakłóca snu Tobie ani Twojemu dziecku.

Energooszczędny

Urządzenie pobiera nie więcej prądu niż 60W żarówka, dlatego jest przyjazne środowisku i nie odbije się znacząco na rachunkach za prąd.

Mały i przenośny

Waga oczyszczaczy nie przekracza 2kg, co ułatwia jego transport, natomiast dzięki niewielkim wymiarom zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza podczas codziennego użycia.

Nie wydziela ozonu

Oczyszczacze powietrza Airfree nie wydziają ozonu ani jonów, które szkodzą środowisku naturalnemu, co więcej szczegółowe badania wykazały, że oczyszczacze obniżają stężenie ozonu w powietrzu aż o 26%.

Lotus funkcje

 

Co niszczy oczyszczacz powietrza Airfree?


Roztocza Airfree Lotus
ROZTOCZA - roztocza oraz ich odchody są źródłem wielu groźnych dla zdrowia oraz życia uczuleń oraz alergii. Jest to najbardziej pospolity i tym samym wszechobecny alergen, bardzo trudny do usunięcia, jednak dzięki nowoczesnej technologii TSS, roztocza i ich populacje są skutecznie eliminowane.

 

Ozon Airfree Lotus

OZON - Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza aż o 26%, co więcej sam go nie wydziela. Ozon jest szkodliwy dla tkanek płuc i powoduje podrażnienie gardła. Stanowi też groźną przyczynę rozwoju astmy.

 

 

 

Pyłki roślin Airfree Lotus

PYŁKI ROŚLIN - pyłki roślin stanowią dużą przeszkodę dla alergików, szczególnie wiosną w okresie kwitnięcia. Airfree eliminuje niepożądane alergeny zapewniając spokój i bezpieczeństwo w naszym najbliższym otoczeniu.

 

 

Wirusy Airfree Lotus

WIRUSY I BAKTERIE - W powietrzu obecne są groźne bakterie i wirusy, które są źródłem większości chorób zakaźnych takich jak grypa, ospa czy różyczka. Airfree spala je wewnątrz ceramicznego rdzenia, tworząc bezpieczne warunki dla rozwoju dzieci.

 

 

Zarodniki pleśni i grzybów Airfee Lotus

ZARODNIKI PLEŚNI I GRZYBÓW - Oczyszczacz powietrza Airfree niszczy obecne w powietrzy grzyby, pleśnie i ich zarodniki, które są częstą przyczyną alergii.

 

 Zapachy organiczne Airfree Lotus

ZAPACHY ORGANICZNE - Dzięki Airfree można cieszyć się powietrzem wolnym od wszelkich nieprzyjemnych zapachów, gwarantując świeże i czyste powietrze.

 

 

Sierść zwierząt domowych Airfree Lotus

ALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH - alergeny zwierząt domowych są często źródłem alergii u dzieci i alergików. Głównie są to enzymy, z którymi Airfree z łatwością sobie poradzi.

 

 

oczyszczanie Airfree

Skuteczność urządzenie udowodniono podczas testu z użyciem truskawki, trwającym 10 dni. W pomieszczeniu nr 1 wykorzystano oczyszczacz powietrza Airfree, natomiast w drugim nie zastosowano żadnych czynników polepszających jakośc powietrza. Owoc z pomieszczenia nr 1 nadal jest świeży, natomiast truskawka z pomieszczenia nr 2 spleśniała.
Airfree seria lotus

Zastosowanie:

  • pokoje dziecięce - stosowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także zmniejsza dolegliwości wywoływane przez alergeny.

  • budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową, dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, nawet epidemii jest dużo mniejsze.

  • pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach.

  • budynki użyteczności publicznej oraz biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa wiele osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.

  • muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się wiele kurzu oraz pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można zastosować oczyszczacz powietrza Airfree.

  • restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.

  • kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree bardzo szybko i efektywnie oczyści powietrze z niepożądanych zarazków.

  • statki i jachty - przy zwiększonej wilgotności występuje wiele pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.

  • wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree obniża stężenie ozonu, jak i alergenów i szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu znacznie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.

  • pomaga w przechowywaniu taśm wideo i urządzeń optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.


PARAMETRY TECHNICZNE - Oczyszczacz powietrza Airfree Lotus - black

Oczyszczacz powietrza - dane techniczne:    Lotus - black  
Wydajność:   m2 60
Zużycie energii:   W 52
Poziom hałasu:  ultra cichy
Napięcie:   V  220-240
  Wymiary: wysokość  cm 33
  szerokość cm 19,5
  długość cm 19,5
Waga:   kg 2,4
Światło antystresowe: TAK
 Gwarancja: 2 lata

Airfree Lotus

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Szybki kontakt
ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 2874
Kategorii: 260
Odwiedzin: 1939215
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.