Strona głównaRekuperatoryRekuperatory THESSLA GREENRekuperator Thessla Green Air Pack4 400v Enthalpy
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Rekuperator Thessla Green Air Pack4 400v Enthalpy

Netto: 11 463,41 zł
Brutto: 14 099,99 zł
Producent: THESSLA GREEN
Kod: Thessla Green Air Pack4 400v Enthalpy
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:kpl.

Opis - Rekuperator Thessla Green Air Pack4 400v Enthalpy

Centrale wentylacyjne serii AirPack4 z wertykalnym (pionowym) układem króćców typu v, przeznaczone są do realizacji zrównoważonej wentylacji mechanicznej w budynkach mieszkalnych gwarantując ciągłą wymianę powietrza w budynku. Urządzenia te umożliwiają odzysk ciepła z powietrza usuwanego z budynku ze sprawnością przekraczającą 90%, są wyposażone w energooszczędne wentylatory z płynną regulacją wydajności zapewniające niskie zużycie energii elektrycznej i cichą pracę. Zapewniają minimalną wymianę powietrza wymaganą ze względów higienicznych oraz osiągnięcie wysokiego standardu higienicznego dzięki dostarczaniu do pomieszczeń świeżego powietrza oraz usuwaniu zanieczyszczeń i tym samym zapobieganiu rozwojowi pleśni i grzybów w budynku.

Funkcje i cechy rekuperatora Thessla Green Air Pack4 400v Enthalpy :

  • Możliwość pracy w temperaturze otoczenia -15°C
  • Bardzo niski poziom mocy akustycznej w instalacji Izolacja obudowy 50 mm EPP bez mostków cieplnych
  • CF2 – system automatycznej kontroli przepływu (wersje Energy+, Energy++ oraz Enthalpy)
  • AFC – system automatycznej kontroli filtrów (wersja Energy++ oraz Enthalpy)
  • System przeciwzamrożeniowy FPXptc z płynnie regulowaną nagrzewnicą PTC 100% bypass, izolowany, programowalny
  • Wymiennik przeciwprądowy polistyren
  • Klasa efektywności energetycznej A oraz B dla klimatu umiarkowanego
  • Dwustopniowe filtry klasy M5
  • Możliwość podłączenia czujnika wilgotności oraz czujników jakości powietrza
Zestaw obejmuje :
1. korpus wykonany z materiału o wysokiej izolacyjności bez mostków cieplnych
2. przeciwprądowy wymiennik ciepła, zapewniający odzysk ciepła (wersja Energy++, Energy+) lub odzysku ciepła i wilgoci w wersji Enthalpy
3. wentylator nawiewny,
4. wentylator wywiewny,
5. filtr powietrza zewnętrznego,
6. filtr powietrza wewnętrznego,
7. przepustnica obejścia wymiennika z siłownikiem,
8. system zapobiegający zamrożeniu kondensatu w wymienniku ciepła,
9. system nagrzewnicy wtórnej, w przypadku przeciwprądowych wymienników entalpijnych w wersji Enthalpy
10. układ sterowania,
11. instalacja do pomiaru przepływu powietrza.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Szybki kontakt

ZAPRASZAMY:

PN - PT  w godz. 8 - 21
SOBOTY w godz. 9 - 15


TEL:
887 666 169  w godz. 7 - 22

E-MAIL:
biuro@aginstalacje.pl


Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego:

Formularz Kontaktowy

 
Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

...jest pusty

Statystyki
Produktów: 1710
Kategorii: 260
Odwiedzin: 2897406
Firma aginstalacje.pl zajmuje się profesjonalnymi usługami, z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie handlowej posiadamy klimatyzatory Lg, klimatyzatory Gree oraz klimatyzatory Samsung. Dla biur oraz dużych pomieszczeń handlowych oferujemy klimatyzatory Rotenso, wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi Elektric oraz jedne z najbardziej popularnych klimatyzatory Fuji elektric. Nasze rekuperatory do odzysku ciepła wyprodukowane są w najnowszej technologii. Obecnie oferujemy w promocyjnej cenie rekuperatory Provent. Wentylacja i klimatyzacja wrocław oraz klimatyzacja kraków, to teren gdzie świadczymy usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, oraz do zakupów. 
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.